Často kladené dotazy

Za jak dlouho objednávka přijde?

Veškeré zboží do Vašich objednávek vyrábíme den před odesláním Vaší objednávky. Čili žádné zboží nemáme skladem a to kvůli zachování maximální čerstvosti. Jsme malý výrobce cukrovinek a tedy naše kapacity jsou omezené.

Marshmallows vydrží čerstvé maximálně 3-4 týdnů. Po otevření doporučujeme uschovávat na suchém místě do 20 stupňů. Vždy se snažte balíček uzavírat, nebo marshmallows skladovat v uzavřeném obalu, aby neokorali.
Malé kapičky v uzavřeném sáčku vznikají kondenzací cukru při změnách teplot, jedná se tedy o přirozenou vlasnost cukru. Po otevření obalu stačí marshmallounky "vykoupat" v moučkovém cukru a budou jako nové :) Snažíme se tomuto nepěknému vzhledu samozřejmě předejít, aby Vám dorazili v dokonalém stavu.

Kam posíláte?

Seznam zemí kam posíláme naleznete zde https://www.mallow.cz/informace-o-doprave/

Jak mohu zaplatit?

Platit lze online kartou či převodem.

Mohu změnit objednávku?

Pokud si přejete změnit objednávku, kontaktujte nás co nejdříve. Pokud je objednávka již odeslána, je nutné zadat novou objednávku.

Mohu zboží vrátit?

Všechny naše marshmallows jsou připraveny na zakázku a tepelně uzavřeny pro delší trvanlivost. Z tohoto důvodu nemůžeme zboží přijímat zpět. Pokud máte s objednávkou nějaký problém, kontaktujte nás.

Jaké je složení produktů?

U každého produktu je uvedeno složení, čtěte pozorně kvůli alergenům.