Náš příběh

Vítejte v naši rodinné firmě, kde se marshmallow stává uměním!

 

Jsme malá rodinná firma s velkým srdcem a s velkou láskou ke sladkým cukrovinkám. Od roku 2022 jsme se s velkou vášní rozhodli ručně vyrábět tyto lahodné pochoutky, které Vás zaručeně okouzlí stejně jako nás! Výroba našich marshmallow probíhá s láskou a chutí. 

Jelikož chceme pro naše zákazníky ten nejlepší zážitek, tak se naše marshmallow vyrábí vždy den dopředu, aby k Vám doputovalo čerstvé a plné chuti. Každý den tudíž začíná ve výrobním sektoru, kde se naše základní suroviny proměňují v lahodné a jedinečné kousky Marshmallow. Naše receptury jsou vytvořeny tak, abychom mohli nabídnout nejen klasické varianty, ale i originální kombinace chutí, které potěší každého gurmána a milovníka sladkého. 

 

Jak taková výroba marshmallow probíhá? 

Příprava surovin: základní suroviny pro výrobu mashmallow jsou - cukr, želatina, voda, vanilkový extrakt a případně barviva, podle toho, jaká příchuť se zrovna vyrábí. 

Smíchání surovin: cukr a voda se smíchají a následně se musí zahřát na určitou teplotu, aby se vytvořil sirup. Do sirupové směsi se postupně přidá želatina, která se nechá roztát, následně se želatina smíchá s cukrovým sirupem. Dále už je to individuální, přidává se to co je potřeba, podle toho jaká příchuť se jde zrovna vyrábět. Zde jdou na řadu barviva, ochucovadla, či suroviny, které v dané příchuti jsou.

Výroba pěny: Hotová směs se poté přesune do velkého mixéru a mixuje se tak dlouho, dokud nezíská lehkou a nadýchanou konzistenci. U tohoto procesu je velmi důležité mít správnou teplotu a rychlost míchání. 

Formování a míchání: Hotová hmota se poté naleje do forem, nebo rozetře například na plech a nechá se ztuhnout. Za jak dlouho Vám marshmallow ztuhne? Na to Vám bohužel nedokážeme odpovědět. Čas ztuhnutí závisí na samotném receptu a na okolní teplotě. 

Stříhání a balení: Jsme v poslední fázi! Jakmile je marshmallow dostatečně ztuhlé, může se stříhat na požadované tvary, například do klasických čtverečků, nebo kulatých tvarů. Posledním krokem je obalit naše kouzelné cukrovinky v moučkovém cukru a jsou připravené k podávání, balení, nebo distribuci. 

Každé sousto našich marshmallow v sobě nese tajemství, které vás zaručené okouzlí. Naše jedinečná směs, vám poskytne chuťový zážitek, který si budete chtít užít znovu a znovu! 

 

                                                                                     

  

Jsme hrdí na  to, že vyrábíme produkty ručně a s velkým důrazem na kvalitu. Našim cílem je nejen uspokojit chuťové pohárky našich zákazníků, ale také jim do jejich života přinášet pár sladkých chvilek a sladkého potěšení.

 

Stačí kliknout na naše kouzelné slovíčko Mallow a objevíte se v barevném světě plném různých chutí.

 

Děkujeme Vám, že jste s námi na této cestě a že můžeme být součástí vašich sladkých zážitků!

 

S pozdravem tým Marshmellowských nadšencůThe Heart Emoji Was The Most Used ‘Word’ On Social Media In 2014